خانه » اقتصادی » قطع یارانه را چطور پیگیری کنیم؟

قطع یارانه را چطور پیگیری کنیم؟

Image result for ‫یارانه‬‎ بگیرانی که به هر دلیل شان قطع شده است باید به سایتی که وزارت رفاه اعلام کرده مراجعه کنند.

به گزارش خبرآنلاین، هنوز قطع یارانه ها به دلایل متعدد باعث نوشتن کامنت از سوی کاربران سرویس مشکلات مردم می شود.

کاربری به نام امید در این باره نوشته: سلام به تازگی پدر من فوت کرده است و یارانه ما قطع شده هست حالا میخواهیم یارانه بگیریم من و مادرم چطوری باید پیگیری کنیم لطفا از مسئولان بپرسید چیکار باید کنیم؟
در این باره وزارت رفاه اعلام کرده است سامانه اعتراض به قطع یارانه نقدی دائمی شد و شهروندانی که یارانه آنها قطع شود می‌توانند به مدت ۲ ماه پس از قطع یارانه به سایت www.yaraneh۱۰.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند.
وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اعلام کرد: درباره قطع یارانه افراد غیر نیازمند به اطلاع می رساند، بدلیل اینکه برخی از شهروندان موفق به ارسال درخواست بررسی علت قطع یارانه در سایت یارانه ۱۰ نشده اند ، به منظور ایجاد فرصت برای این دسته از هموطنان اعلام می گردد ، هموطنانی که یارانه آنها قطع شده است تا مدت ۲ ماه پس از قطع یارانه می توانند به سایت یارانه ۱۰ مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند .
بر اساس این اطلاعیه، شهروندانی که یارانه آنها در ماه های اتی هم قطع شود می‌توانند به مدت ۲ ماه پس از قطع یارانه به سایت یارانه ۱۰ مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند. نکته مهم این است که فرآیند بررسی اعتراض ( از ثبت درخواست تا پاسخ ) کاملاً غیر حضوری صورت خواهد گرفت.

تاکنون 3 نظر ثبت شده است.

  1. سلام
    یارانه من از دیماه قطع شده دو بار تو این سامانه اعتراض کردم هیچ اتفاقی نیافتاده

  2. سلام سه ماه یارانه من قطع شده واقعا دست شمادردنکنه بدون اسعلام یک دستکاه ماشین بنام پسرم است اون مال همسایم افغانستانی هست مال اون هست بنام سند میخوره بخاطر این یارانه من قطع شده

  3. یارانه من از دیماه حذف شده من نیاز دارم به برقراری آن اقدام کنید..من نمیدانم مشگلات مارا چه کسی باید برطرف کند ۳ سال است بانک قوامین سپردها را جواب نمیدهد نه سود ونه اصل پول این هم یارانه فقط باید حق وحقوق ما بازنشسته ها ومستمری بگیر ها وبی سر پرست ها پایمال بشود در کشور جمهوری اسلامی نبایدهر که قدرت داره حرفش وحقش ارزش دارد ورسیدگی میشود.تورا خدا بمن هم کمک کنید تا به حق قانونی وحلال ودسترنج چند ساله ام برسم

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است