خانه » سیاست داخلی ایران » هم‌صدایی مهناز افشار و ترانه علیدوستی با منافقین و آل سعود علیه جمهوری اسلامی در پروژه نرگس محمدی

هم‌صدایی مهناز افشار و ترانه علیدوستی با منافقین و آل سعود علیه جمهوری اسلامی در پروژه نرگس محمدی

گروه سیاسی – انتخابات: بعد از همایش منافقین در پاریس که با حمایت مالی و سیاسی عربستان سعودی همراه بود، پروژه‌ای رسانه‌ای با هدف تحت فشار قرار دادن جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید. فاز اول این پروژه که توسط منافقین آغاز شده بود، کمپینی بود با شعار FreeNarges# که اولین توییت‌های آن توسط حساب‌های منافقین آغاز و همزمان اکثر جریانات ضدانقلاب و حتی برخی فرقه‌های بدنام با آن همصدا شدند.

 

در این میان برخی از اهالی سینما مانند ترانه علیدوستی و مهناز افشار نیز با منافقین تروریست و آل سعود جنایت‌کار همراه شده و در این کمپین مشارکت نمودند، شایسته است مسئولین محترم قضایی نسبت به مشارکت این افراد در این حرکت غیرقانونی و ضدانقلابی واکنش نشان دهند. لازم به ذکر است که این دو نفر در کمپین‌های دیگر گروه‌های ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی مشارکت داشته‌اند.

 

آمارهای استخراج شده از افراد حاضر در این کمپین و موقعیت جغرافیایی آنها نشان می‌دهد که سعودی‌ها بیشترین درصد مشارکت خارجی‌ها در این کمپین را داشته‌اند.

 

 

در بین کاربرانی که توییت‌هایشان بیشترین بازنشر (ریتوییت) را داشته است، برخی از اسامی نام‌آشنای سینمای ایران نیز دیده می‌شود.

 

 

 

توییت منتشر شده توسط ترانه علیدوستی

 

توییت منتشر شده توسط مهناز افشار

 

پوستر طراحی شده برای فراخوانی ضدانقلاب برای مشارکت در این کمپین

 

نمونه‌ یکی از توییت‌های منافقین

 

نمونه‌ای از دو توییت سعودی‌ها

 

کاربرانی که این کمپین را استارت زده اند:

 

 

برچسب ها : ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است