خانه » سیاست داخلی ایران » کتاب سیزدهم؛ «پرچم سفید ملت ایران»/ نقد و بررسی تحلیلی «FATF» به قلم حجت الاسلام دکتر سید محمود نبویان

کتاب سیزدهم؛ «پرچم سفید ملت ایران»/ نقد و بررسی تحلیلی «FATF» به قلم حجت الاسلام دکتر سید محمود نبویان

گروه فرهنگ – انتخابات: از آنجا که قرار بود هر دوشنبه و پنج شنبه به معرفی یک کتاب خواندنی به مخاطبان اهل کتاب بپردازیم درسیزدهمین گام از این طرح، به معرفی کتاب «پرچم سفید ملت ایران» به قلم دکتر سید محمود نبویان خواهیم پرداخت. 

 

 

از زمانی که واژه «مذاکره و معاهده» بیش از قبل وارد ادبیات سیاسی کشور گردید و نقش آن در زندگی روزمره مردم پر رنگ شد، اهالی فن و متخصصین بیش از پیش احساس ضرورت کردند تا به روشنگری در این حوزه بپردازند و قلم بزنند. کتاب  «پرچم سفید ملت ایران» یکی از همان کتاب های قابل استفاده است: 

 

کتاب «پرچم سفید ملت ایران» به قلم دکتر سید محمود نبویان در نقد و بررسی تحلیلی FATF و پیامدهای خطرناک آن برای کشور به نگارش در آمده است. ویژگی این کتاب مختصر استنادات و ارجاعات متعدد آن به متن اصلی توافقنامه FATF است. در این کتاب با آوردن متن اصلی این سند به بررسی تعهدات خطرناکی که ایران به آن تن داده است اشاره می کند.

 

دکتر نبویان که در مجلس نهم دبیر کمیسیون ویژه بررسی برجام بوده است با آشنایی با اسناد بین المللی و فرآیند طی شده در مسیر برجام با اتقان و اشراف بالایی به تحلیل متن این سند پرداخته است.

 

این کتاب به همت دفتر مطالعات گفتمان انقلاب اسلامی و با همکاری موسسه نشر شهید کاظمی در ۶۲ صفحه تنظیم روانه بازار شده است.

 

علاقه مندان جهت تهیه کتاب میتوانند از طریق سایت من و کتاب(manvaketab.ir)  و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه 3000141441 کتاب را خریداری نمایید.

 

 

————————————————————————-

مطالب مرتبط:

 

 

برچسب ها : ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است