خانه » اقتصادی » حضور وزیر ارتباطات در بین معترضان پاساژ علاءالدین و چارسو

حضور وزیر ارتباطات در بین معترضان پاساژ علاءالدین و چارسو

آذری جهرمی در پاساژ علا<الدین و چارسو حاضر شد.

طی هفته های اخیر نوسانات نرخ ارز در بازار آزاد و سردرگمی های فراوان در پی دستیابی به ارز دولتی جهت خرید کالا های تجاری باعث بروز التهاب هایی در بازار شده بود که در نهایت باعث شد تا روز گذشته یعنی سوم تیر ماه بخشی از کسبه پاساژهای علاالدین و چارسو دست به اعتراض بزنند و با بستن مغازه های خود صدای خود را به گوش مسئولین برسانند.

افزایش نرخ ارز باعث شده تا قیمت محصولات مختلفی از جمله در زمینه دیجیتال افزایش یابد و این نوسانات و نا پایداری قیمت ها سرانجام صدای تعدادی از کسبه یکی از بزرگترن مراکز فروش محصولات دیجیتال را درآورد. نا پایداری نرخ ارز و شرایط سخت دستیابی به ارز دولتی جهت واردات محصولاتی که این فروشندگان عرضه میکنند دلیل اصلی اعتراضات آنها عنوان شده و بنا بر گزارشات مختلف تعدادی از آنها با بستن مغازه های خود دست به اعتصاب زدند.

محمد جواد آذری جهرمی ایران پس از مطلع شدن از این اعتراضات خود را به محل رسانده و با حضور در میان معترضان آنها را به آرامش دعوت کرد. طبق اخباری که از این دیدار منتشر شده کسبه معترض بعد از حضور وزیر جوان اعتراضات خود را پایان داده و با بازگشایی مغازه های خود از غروب دیروز دوباره کسب و کار را از سر گرفتند. نیز کمی بعد با انتشار متنی در صفحه توییتر خود از تلاش های خود برای پیگیری مشکلات این افراد خبر داد و اضافه کرد که باید با سودجویان نیز برخورد شود.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است