خانه » سیاست داخلی ایران » سیل مهاجرت پیشمرگان کومله در پی ترس از تکرار حملات موشکی مشابه به مجاهدین خلق و بمب گذاری!/ اسامی ۶۳ پیشمرگ، کادر و مسئول گروهک تروریستی کومله که اردوگاه را ترک کرده‌اند

سیل مهاجرت پیشمرگان کومله در پی ترس از تکرار حملات موشکی مشابه به مجاهدین خلق و بمب گذاری!/ اسامی ۶۳ پیشمرگ، کادر و مسئول گروهک تروریستی کومله که اردوگاه را ترک کرده‌اند

گروه سیاسی انتخابات- نادر کیانی: وحشت سردمداران کومله از موج گسترده مهاجرت به اروپا و تسلیم شدن پیشمرگانشان به جمهوری اسلامی ایران در سالها و بخصوص در ماه‌های اخیر، اردوگاه زرگویز (محل استقرار گروهک موسوم به کومله- سازمان کردستان حزب کمونیست ایران)، در شمال عراق، را با بحران جدی و نگرانی روبرو کرده است و آنها به هر طریق ممکن سعی دارند تا مانع خارج شدن پیشمرگان از اردوگاه شوند.

 

به گزارش انتخابات، پیشمرگان و اعضای قدیمی و جدید کومله دسته دسته در حال ترک کمپ‌های خود هستند و ده‌ها کادر و مسئول کومله کمونیستی در سال‌ها و ماه‌های گذشته یا تسلیم جمهوری اسلامی شده‌اند و یا به اروپا مهاجرت کرده‌اند.

 

بررسی بحران‌های اخیر در تشکیلات داری و کمبود نیرو در ارگان‌های داخلی کومله در اردوگاه زرگویز، که ناشی از مهاجرات پیشمرگان به اروپا و یا داخل کشور است، نشان می‌دهد که سیل این مهاجرات‌های بی‌رویه، باعث بروز آسیب‌های بسیار جدی و بحران‌زا به تشکیلات این گروه شده است.

 

در ماه‌ها و هفته‌های اخیر و بعد از بروز حوادث گوناگونی که در عراق بوقوع پیوسته است، پیشمرگان با ترس و دلهره، عطای پیشمرگی را به لقایش بخشیده و ضمن ترک صفوف کومله و برای فرار از مرگ، راهی دیار غربت می‌شوند. حوادثی که پیشمرگان را بشدت مایوس و مضطرب کرده است.

 

اتفاقاتی از قبیل ترس از بمب گذاری‌هایی که کومله رقیب (کومله مهتدی) ادعا کرده بود در اردوگاه‌های‌شان اتفاق افتاده است، و همچنین ماجرای ترور نافرجام رضا کعبی معاون اول کومله ایلخانی زاده و… موجی از ترس و دلهره را در بین پیشمرگان و خانواده‌های‌شان سبب شده است.

 

همچنین با حملات موشکی اخیر که گروه موسوم به جیش‌المختار به کمپ لیبرتی سازمان مجاهدین خلق ایران، (دارودسته مسعود و مریم رجوی) انجام داد که طی آن دهها عضو سرشناس و قدیمی این سازمان کشته و زخمی شدند و با سریالی شدن این قبیل حوادث خطرناک، اردوگاه‌ها و مقرات کومله، بحالت آماده‌باش مخفی در آمده و اعضا و پیشمرگان نیز که خطر مرگ را در یک قدمی خود می بینند، برای نجات جان خود، از کومله جدا می‌شوند.

 

پیشمرگان کومله سایه ترس و مرگ را بخوبی حس و لمس می‌کنند و احتمال تکرار این قبیل حوادث را در شمال عراق نیز می‌دهند.

 

کما اینکه گروه جیش المختار دشمن درجه یک گروه‌ها و سازمان‌هایی است که روزگاری به کشور و ملت خویش خیانت کرده و دست در دست رژیم جنایتکار صدام، مخفیانه و آشکارا، به مردم عراق جفاهای زیادی کردند.

 

گفتنی است یکی از اعضای ناراضی کمیته مرکزی کومله که سالهاست بصورت مخفیانه اخبار و اطلاعات محرمانه و داخلی اردوگاهها و مقرات کومله را در اختیار می‌گذارد، در تماس اخیر خود، لیست ده‌ها کادر، پیشمرگ و مسئول کومله کمونیستی را که طی سالها، ماهها و روزهای اخیر، اردوگاه زرگویز کومله را ترک کرده و به اروپا مهاجرت کرده‌اند، را در اختیار انتخابات قرار داد که اسامی آنها ذیلاً می‌آید:

 

اسامی پیشمرگان؛

 

۱-اسعد رستمی/عضو کمیته مرکزی کومله و حزب کمونیست ایران/بهمراه همسرش سونیا و مادرش طوبی

۲-آرزو سلیمانی

۳-خبات حاجی میرزایی

۴-خبات قوامی

۵-خالد نودشه مقدم

۶-زانکو زندی

۷-ولی آزادی

۸-کاوه ساعدی

۹-گلاله کریمی

۱۰-هیوا خوش قصه

۱۱-ناصر شریفی

۱۲-جواد زمانی

۱۳-شهرام حسنی

۱۴-بدریه زمانی

۱۵-کاوه علی کرمی

۱۶-سالار محمدی

۱۷-بیان زندی

۱۸-شاهو دانشپور

۱۹-فرزاد احمدی

۲۰-سمیرا عنایتی

۲۱-کیوان احمدی

۲۲-پگاه ناجی

۲۳-سما خاتونی

۲۴-نازیلا قادرنژاد

۲۵-هانا بیکس

۲۶-زانیار حمیدی

۲۷-آرمین مرادی

۲۸-مهران زارعی

۲۹-کامیار پیر حیاتی

۳۰-هژیر نینا

۳۱-ایوب دباغیان

۳۲-رزا پیرا

۳۳-آرزو واحدی

۳۴-پیام احدی

۳۵-شاهو نقدی

۳۶-منصور سعیدی

۳۷-پیام احدی

۳۸-وحید احمدی

۳۹-سیروان پرتونوری

۴۰-ریزان معارفی پور

۴۱-نیشتمان عبدی زر

۴۲-بهروز گویلیان

۴۳-سهند صادقی

۴۴-همایون خدا رحمی

۴۵-توفیق خدا رحمی

۴۶-عبدالله خدا رحمی

۴۷-شبنم ناصری

۴۸-نارین ناصری

۴۹-شلیر صادقی

۵۰-عدنان گویلیان

۵۱-سیروس محمدی

۵۲-آکام بسیم

۵۳-کاروان پاکسرشت

۵۴-علی شاهکار مشهور به علی لگزی

۵۵-آرام کریمی

۵۶-بهمن کریمی

۵۷-شاهرخ بی باک

۵۸-رضا دره رزمی

۵۹-هستی سلیمانی

۶۰-آزادی عباسی

۶۱-کارو ارشدی

۶۲-دانیال وحدانی

۶۳-محمد زندی

برچسب ها : ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است