خانه » سیاست داخلی ایران » هت‌تریک علی‌عسگری برای وزیر بهداشت/ داستان صداوسیما و رئیسی که هر چه باج می‌دهد بیشتر به او حمله می‌کنند

هت‌تریک علی‌عسگری برای وزیر بهداشت/ داستان صداوسیما و رئیسی که هر چه باج می‌دهد بیشتر به او حمله می‌کنند

گروه سیاسی- انتخابات: رفیق و رفیق‌بازی برای ما ایرانی‌ها تبدیل به یک سنت شده است؛ نه اینکه رفیق بودن و رفاقت کردن امر بدی باشد اما اگر به پارتی بازی منتهی شود عواقب اجتماعی جبران ناپذیری خواهد داشت. گویا این رفیق و رفیق بازی‌ها به اصلی‎ترین مناصب صداوسیما هم رسوخ کرده که خارج شدنی صداوسیما می‌شود حمایت گسترده از وزیر بهداشت. البته علی‌عسگری بازنده این میدان است چراکه علی رغم سرویس دهی به اصلاح طلبان انحصارطلب، بازهم او و سازمانش مورد نقد جدی این طیف قرار می گیرند.

 

به گزارش انتخابات صداوسیما بعد از حواشی جنجالی وزیر بهداشت و توهین او به شخص ناتوانی که گله از گران بودن قیمت فیزیوتراپی داشت سه گزارش ویژه در اخبار بیست و سی کار کرد و تا توانست ابزار ماله کشی اش را به رخ همگان کشید. درصورتی علی عسگری با تمام وجود برای ماله‌کشی از افتضاحات وزیر اصلاح طلب مایه می‌گذارد که از سمت اصلاح‌طلبان و دولتی‌ها با بی مهری رو به رو شده و مورد نقد جدی این طیف قرار می گیرد.

 

اصلاح طلبان در آخرین فعالیت خود علیه صداوسیما بازهم مدعی شدند که صداوسیما علیه دولت است و پازل سیاه نمایی علیه دولت را کامل می‌کند. علی‌عسگری رییس سازمان صدا و سیما هنوز متوجه این مسئله نشده که او هرچه به اصلاح‌طلبان سرویس ویژه دهد بازهم علیه او و سازمانش بر سر یک مستند کوتاه جنجال می کنند. اصولا انحصارطلبی اصلاحات از صداوسیما ناشی از سرویس‌دهی بیش از اندازه علی‌عسگری به این جریان است.

 

اما ماجرا این بود که شبکه سوم سیما مستندی درباره FATF پخش کرده که بررسی دقیق اجرای FATF در پاکستان را برای این کشور زیان‌بار خوانده بود. بعد از پخش این مستند، حملات به صدا وسیما آغاز شد.

 

رحیمی عضو هیئت رییسه مجلس دراین باره گفته بود:

 « رسانه ملی به پازل تخریب دولت و تریبونی برای مخالفان لوایح مرتبط با FATF تبدیل شده است… صدا و سیما در عمل تریبونی برای مخالفان لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم(CFT) و عضویت در FATF است و آنان به هیچ وجه صدای موافقان این لوایح را نمی شنوند.»

 

 

 

 

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  با اشاره به پخش گزارش مستند ضد FATF از تلویزیون گفته بود:

« صداوسیما باید محل تضارب آرا و به معنای واقعی کلمه «ملی» باشد؛ اما متاسفانه بعضا شاهد هستیم به دلیل برخی سیاسی‌کاری‌ها سمت و سوی صداوسیما به گونه‌ای است که گویی می‌خواهد افکار عمومی را زورکی به سمت خاصی ببرد.»

 

 

 

یکی دیگر از کانال‌های تلگرامی منصوب به اصلاحات نیز دراین‌باره نوشته بود:

« مدیر جوان شبکه سه سیما که این شبکه را به پایگاه اصلی جبهه پایداری و مخالفان دولت تبدیل کرده از شامگاه جمعه مستندی کوتاه علیه FATF پخش می‌کند که پذیرش آن در پاکستان را مثال می‌زند و آن را مایه بدبختی این کشور معرفی می‌کند.»

 

علی عسگری گویا رفاقتی با وزیر بهداشت دولت دارد. او هرچه می‌تواند برای تطهیر او از صداوسیما مایه می‌گذارد و سرویس‌های ویژه برای اصلاح‌طلبانی در نظر می‌گیرد که تاب یک مستند مخالف نظرشان را ندارند؛ و این از عجایب تاریخ است.

 

برچسب ها : ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است