خانه » سیاست داخلی ایران » روحانی در را به روی دانشجویان بست/ شعار دانشجویان معترض در دانشگاه تهران: تورم، گرانی، پاسخ بده روحانی+فیلم وعکس

روحانی در را به روی دانشجویان بست/ شعار دانشجویان معترض در دانشگاه تهران: تورم، گرانی، پاسخ بده روحانی+فیلم وعکس

گروه سیاسی-انتخابات: بیست روز پس از شروع سال تحصیلی مراسمی با عنوان «آیین آغاز رسمی سال تحصیلی» در دانشگاه تهران اما بدون حضور دانشجویان و در فضایی امنیتی برگزار شده است!

 

به گزارش انتخابات؛ رببس جمهور امروز درحالی در دانشگاه تهران در یک سالن ۴۰۰ نفره برای دانشگاهیان سخنرانی کرد که به گفته نمایندگان تشکل‌های قانونی این دانشگاه تنها ۵ درصد صندلی‌ها در اختیار دانشجویان قرار گرفته است!

 

مهمانان جلسه شروع سال تحصیلی دانشگاه‌ها!

 

مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاه‌ها با حضور حسن روحانی در دانشگاه تهران در حالی برگزار شده است که دانشجویان حق حضور در آن را نداشته و حضور گزینشی برخی دانشجویان خاص در آن دیده می شود

 

شنیده ها نشان میدهد هیچ تشکل دانشجویی اجازه صحبت مقابل رببس جمهور را نداشته و تنها نماینده یک تشکل آنهم به انتخاب وزارت علوم می توانسته در این مراسم سخنرانی کند. 

 

 

دانشجویان معترض اما با شعارهای خود سعی داشتند تا صدایشان را به گوش رببس جمهور برسانند. این دانشجویان از اصلاح طلب حامی دولت تا دانشجویان بسیجی را در بر می‌گرفتند.

 

 

اعتراض دانشجویان به وعده های بر زمین مانده روحانی، اجازه ندادن دانشجویان به صحبت کردن در حضور رببس جمهور، وضعیت بد اقتصادی و تصویب لایحه استعماری FATF بوده است. 

 

دانشجویان با شعارهای «تورم گرانی جواب بده روحانی»، «مرفهان بی درد مایه ننگ ملت»، «مسئول بی کفایت، نمیخواهیم نمیخواهیم» به مدیریت دولت اعتراض کردند.

 

 

دانشجوهای اصلاح طلب دانشگاه تهران که همیشه در مراسمات دانشگاه تهران همچون مراسم روزدانشجو با رئیس‌جمهور اکثریت صندلی های آن را پر می کردند و در بستن دهان منتقدان روحانی شریک دولت بودند امروز به عنوان معترض در دانشگاه تجمع کرده و به شعار دادن علیه دولت پرداختند.

 

 

گفتنی است از روز گذشته محوطه کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران با داربست محدود شده و نیروهای امنیتی در داخل دانشگاه و خارج آن به وفور دیده میشود.

 

 

برچسب ها : ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است