خانه » سیاست داخلی ایران » آقای روحانی! همزمان با انفجار قیمت ها باید به بازار بروید و درد مردم را بشنوید نه به منطقه تفریحی شمال تهران/ عکس تان به اندازه کافی مردم را آتش زد، اگر تله کابین بازی تمام شد فکری هم برای جیب مردم بکنید!

آقای روحانی! همزمان با انفجار قیمت ها باید به بازار بروید و درد مردم را بشنوید نه به منطقه تفریحی شمال تهران/ عکس تان به اندازه کافی مردم را آتش زد، اگر تله کابین بازی تمام شد فکری هم برای جیب مردم بکنید!

در شرایطی که اوضاع اقتصادی این روزهای کشور نا به سامان است و هر روز خبر گرانی کالاهای اساسی مردم را شوکه می کند، روز گذشته حسن روحانی، رببس جمهور به همراه برخی اعضای کابینه به جای سر زدن به بازار و شنیدن مشکلات مردم، به منطقه تفریحی توچال رفت و به گشت و گذار در این منطقه پرداخت!

 

به گزارش انتخابات، در عکس‌هایی که از این بازدید منتشر شده، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور و سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت نیز همچون رببس جمهور، با لباس ورزشی در این بازدید حضور دارند.
 

حضور رببس جمهور در یک منطقه تفریحی پایتخت آن هم در زمان اوج مشکلات معیشتی و گرانی های ساعتی به قدری دور از انتظار بود که برخی رسانه ها به کنایه، خبر این بازدید را با قید “واقعی” منتشر کردند.

 

مهمترین نکته در این خصوص نوع قضاوت مردم از این اقدام رببس جمهور است. طبیعی است که مردم انتظار دارند تا در زمان اوج مشکلات، مسئولین در کنار آنها بوده و درد و رنج جامعه را با تمام وجود حس کنند. از این رو انجام یک سفر تفریحی در بحبوحه گرانی ها و نارضایتی مردم، بیشتر پاشیدن نمک روی زخم تعبیر خواهد شد.

 

در این راستا حداقل انتظار از مسئولان اجرایی این است که اگر نمی توانند نابسامانی های بی سابقه در حوزه هایی چون مسکن، خودرو، دلار و سکه را مدیریت کنند، حداقل با اعصاب مردم بازی نکرده و به احساس تبعیض در جامعه دامن نزنند.

 

گفتنی است نقش دولت روحانی و به ویژه چهره های اقتصادی کابینه در ایجاد مشکلات معیشتی و عدم مدیریت آن به قدری واضح است که حتی صدای رسانه های حامی این دولت نیز درآمده و به عنوان مثال سایت تندروی انتخاب که از اصلی ترین رسانه های حامی دولت در ۵ سال گذشته محسوب می شود روز گذشته در این خصوص نوشته بود: “گویا مملکت و مدیریت آن را به شوخی گرفته اند! همه قیمت ها رو به بالاست ، اما به زعم حضرات، یا حباب است، یا جنگ روانی! شنیده ها حاکی از آن است که دولت در برخی امور، اساساً رها شده و برخی بزرگان دولتی نیز، انگیزه و تمایلی برای حل مشکلات و معضلات ندارند!”

 

به نظر می رسد روحانی و تیم اقتصادی او نه تنها در اداره کشور و حل مشکلات ناتوانند که در همراهی با مردم در زمانه مشکلات و همذات پنداری با آنان نیز عاجزند. از این رو پیشنهاد می شود تا تیم جنگ روانی مستقر در دولت برخی بدیهیات در این خصوص را به رببس جمهور محترم بیاموزد!

 

برچسب ها : ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است