خانه » سیاست داخلی ایران » بویینگ رسما اعلام کرد علیرغم قرارداد با ایران، هیچ هواپیمایی به ایران تحویل نخواهد داد/ بازخوانی وعده های رویاگونه روزنامه های زنجیره ای درباره فرود بویینگ در ایران + عکس

بویینگ رسما اعلام کرد علیرغم قرارداد با ایران، هیچ هواپیمایی به ایران تحویل نخواهد داد/ بازخوانی وعده های رویاگونه روزنامه های زنجیره ای درباره فرود بویینگ در ایران + عکس

گروه سیاسی – انتخابات:  شرکت بوئینگ رسما اعلام کرد که به دلیل تحریم های آمریکا هیچ هواپیمایی به ایران تحویل نخواهد داد.

 

به گزارش انتخابات، این در حالی است که پس از انعقاد این قرارداد ها بارها و بارها  منتقدان دولت اعلام کرده بودند که این قرارداد ها به علت غیر قابل اعتماد بودن امریکایی ها به ثمر نخواهد رسید و هیچ ساز و کاری هم برای ضمانت اجرایی این قرارداد ها از سوی ایران تعریف نشده است اما هم زمان، روزنامه ها و جریان های حامی دولت به بزک کردن برجام و قرداد های متبوع پرداختند و تلاش کردند تا با توسل به این مدل اخبار، افکار عمومی را فریب داده و اینطور القا کنند که با برجام بسیاری از مشکلات کشور برای همیشه حل و فصل خواهد شد!

 

در همین راستا حسن روحانی مرداد ماه ۹۶ در جلسه رای اعتماد آخوندی گفته بود: 

 

«برای تصدی وزارت راه و شهرسازی آقای آخوندی معرفی شده که برای خرید هواپیما هی نگوید پول بدهید. خودش می‌رود و هواپیما می‌خرد و می‌آورد. امروز ما بدون تحمیل بودجه‌ای به بودجه کشور هواپیمای نو خریداری می‌کنیم و آقای آخوندی در این زمینه کار بزرگی انجام داده‌اند».

 

در ادامه بخشی از تلاشهای رسانه ای این جریان جهت بزک کردن امریکا و دستاوردسازی برای برجام را مشاهده می فرمایید. روزنامه هایی که البته این روزها در سکوت معناداری سیر می کنند:
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها : ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است