خانه » سیاست داخلی ایران » آخرین توییت چهره های سیاسی ایران

آخرین توییت چهره های سیاسی ایران

امام باقر (ع): خداوند متعال فرموده است مسلمانانی را كه از امام جائرى كه از جانب خدا نيست اطاعت كنند عذاب خواهم کرد، هر چند در اعمالشان نيكوكار و پرهیزکار باشند، و مسلمانانی را كه از امام عادلی از جانب خدا اطاعت كنند، خواهم بخشيد، هر چند که گناهكار باشند. #شاه_پر

امام فرمود آن روایت "لایزال یوید هذا الدین بالرجل الفاجر"(به این دین بوسیله افراد فاجر کمک می‌کنیم!) را به همین امثال محمدرضا حمل می‌کنم. آن رجل فاجر بود که با ظلمش انفجار حاصل کرد و مردم انقلاب کردند. خدا بخواهد با فاجران و احمق‌های درجه یک، دین وانقلاب را نصرت میکند. #شاه_پر

گدا به گدا رحمت به خدا! حزب افراطی «وُکس» اسپانیا: “۸۰٪ هزینه‌های انتخابات پارلمانی #اروپا در سال ٢٠١٤ را از مجاهدین خلق گرفتیم.” #منافقین آل‌سعود را می دوشند و استخوانی هم پیش غربیها می‌اندازند تا حمایتشان کنند؛ و بعضی در #ایران آنها را مبارز و مستقل می پندارند!

ویدئوی ضبط شده از رصد خانه سازمان فضایی ایران از لحظه جدا شدن ماهواره "پیام" از ماهواره‌بر "سیمرغ" بر فراز آسمان چابهار. اگر سرعت سیمرغ در این لحظه کمی بیشتر بود، عملیات تزریق در مدار کامل می‌شد. لحظه جدایی در چند ثانیه آخر ویدئو قابل تشخیص است. #خدا_قوت به تیمهای فنی پیام وسیمرغ

مناظره امروز تاجزاده- زاکانی آغازی بر پایان انحصار دررسانشِ ارتباطات سیاسی ایران است. پوشش زنده اینترنتی و رقابت جانانه خبرگزاریها برای انتشار اخبار این مناظره نشان داد بدون صدا و سیما هم می توان در سخت‌ترین موضوعات به شیوه‌ای مدنی و محترمانه مناظره کرد و قضاوت را به مردم سپرد.

مستند بمب ساعتی در باره مسائل مرتبط با صندوق های بازنشستگی inet.ir/v/Z2z3lY

به گزارش فایننشال تایمز، بزرگترین دزدی تاریخ ایران مبلغ ۳۵ میلیارد دلار(معادل درآمد حاصل از فروش دو سال نفت ایران در سال ۵۶) بوده که محمدرضا پهلوی هنگام فرار از ایران، با خود برده است. این مبلغ، غیر از خارج کردن ۳۸۴ چمدان طلا و جواهرات و عتیقه توسط فرح است.

test Twitter Media - به گزارش فایننشال تایمز، بزرگترین دزدی تاریخ ایران مبلغ ۳۵ میلیارد دلار(معادل درآمد حاصل از فروش دو سال نفت ایران در سال ۵۶) بوده که محمدرضا پهلوی هنگام فرار از ایران، با خود برده است.
این مبلغ، غیر از خارج  کردن ۳۸۴ چمدان طلا و جواهرات و عتیقه توسط فرح است. https://t.co/wCGpr3QfEE

خب فردا چهلمین سالگرد فرار شاه را جشن می‌گیریم. #الپهلوی حتی آرزوی دفن شدن در خاک مقدس ایران را به گور بُرد.

انسان این توانایی را دارد که علاقه‌های خود را تغییر دهد. اگر کسی از همان سنین کودکی، یاد بگیرد که علاقه‌هایش را تغییر دهد (علاقه‌های بد را تضعیف و علاقه‌های خوب را تقویت کند) قدرتمند و سعادتمند خواهد شد.

در #چهلمین_سالگرد_انقلاب_اسلامی انتظار است عدد قابل توجهی از آثار #جشنواره_فیلم_فجر و دیگر رویدادهای هنری به موضوعات راهبردی #انقلاب دستاوردها و تحولات جهانی اختصاص یابد؛ اما ظاهراً بی توجهی برخی مدیران و هنرمندان این توقع را برآورده نمی کند!

استادی که نه فقط دانشجوپرور که خانواده پرور است. twitter.com/shbesfand/stat…

سلیمی نماینده محلات: «نهادریاست جمهوری برای سال آینده قرار است چه کند که #بودجه آن ۳برابر سال۹۷ شده است؟» #روحانی که مردم را به صرفه جویی دعوت می‌کند چگونه ریخت وپاش اطراف خود را افزایش می دهد، مگر نمی داند: رطب خورده منع رطب کی کند؟!

برادران #نظامی ما بدانند با #شهید قلمداد کردن قربانیان سقوط #هواپیما و اظهار تأسف، #وظیفه آنها خاتمه نمی یابد: آنها باید با دقت نظامی علل و عوامل این #سانحه را مشخص کنند تا از #تکرار آن جلوگیری شود.

حادثه تلخ #سقوط_هواپیما حامل کارکنان خدوم نیروی هوایی #ارتش جمهوری اسلامی ایران و جان‌باختن آن عزیزان و دیگر سرنشینان آن پرواز را به خانواده‌های داغدیده و به خانواده بزرگ ارتش تسلیت میگویم. لازم است مسئولان ذیربط با بررسی کامل این حادثه، خطاهای احتمالی را شناسایی و پیگیری کنند.

۴ اتاق در طبقه اول این خانه قدیمی در پاستور ، محل کار من است. همه سوراخ سنبه های آن توسط همه جور آدمی شناسائی،تصویر برداری و منتشر شده است! برای ماموریت های مستقیم و غیر مستقیم از سوی دفتر رهبر معظم انقلاب در اختیارم است.حله؟! وجه المصالحه ی اصحاب قدرت نشویم.

test Twitter Media - ۴ اتاق در طبقه اول این خانه قدیمی در پاستور ، محل کار من است.
همه سوراخ سنبه های آن توسط همه جور آدمی شناسائی،تصویر برداری و منتشر شده است!
برای ماموریت های مستقیم و غیر مستقیم از سوی دفتر رهبر معظم انقلاب در اختیارم است.حله؟!
وجه المصالحه ی اصحاب قدرت نشویم. https://t.co/JiDwwPM8FI

دوران چهل ساله پس از #پيروزى #انقلاب، گواه فداكارى و شكيبايى مردم نجيب و #قهرمان ما و افتخارآفرينى آنها، و آيينه تخلف و #تباهى مسئولان ناشايست و در نتيجه كندى #پيشرفت است. #چهلمین_سالگرد_پیروزی_انقلاب_اسلامی

دوست داشتم با #خبرخوب ⁩همه را شاد كنم اما گاهی زندگی آن‌طور كه انتظار داريم پيش نميرود...ولی نبايد كوتاه بياييم ومتوقف شويم.دقيقا در همين شرايط است كه ما ايرانيان با بقيه ملتها در روحيه وشجاعت متفاوتيم.اين بارهم با تلاش بيشتر،به دنيا ثابت ميكنيم كه "دوستی" موفق ميشود ان شاءالله.

#خبر_خوب طلب شما،بامداد با وزرایICT دولتهای ۸ام تا ۱۲ام به پایگاه فضایی امام خمینی رفتیم.ماهواره‌بر با طی ۲مرحله موفق،در مرحله۳ به سرعت کافی نرسید و "پیام" در مدار آرام نگرفت."دوستی" در انتظار حضور در مدار،باجوانان عزم کردیم مجدد بسازیم.راستی،بابرخی شوخی‌ها در پست قبلی حال کردم:)

تجربه نشون داده اگر پشت فرمون دوبیتی‌های باباطاهر رو در دستگاه اصفهان بخونید، فاصله تا مقصد نصف میشه. دلی دیرم چو مرغ پا شکسته چو کشتی بر لب دریا نشسته همه گویند طاهر تار بنواز صدا چون می‌دهد تار شکسته

می توان جوانی را فرستاد روی دیوار حتی آنطرف دیوار اما نمی توان کهنه کاری را فرستاد دنبال نخودسیاه پس از سالها هنوز هم در شناخت فراست سیاسی او درمانده اند. خاطراتشان گواه ضعف تحلیلشان است.

با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و تحرکاتی که اپوزیسیون‌های خارج‌نشین از خود نشان می‌دهد و حمایت‌هایی که از سوی کاخ سفید از این گروه‌ها می‌شود، فکر می‌کنید ممکن است آرای خاکستری جامعه به سمت طیف مخالف نظام پیش بروند؟

فکر می‌کنید اینکه نمایندگان مجلس از رئیس‌جمهوری سوال بپرسند یا اینکه مردم جلوی در مجلس تجمع کنند یا کارگران برای مقطعی طولانی برای تحقق خواسته‌های خود دست به اعتصاب بزنند، برای رسیدگی به خواسته‌های مردم بویژه در زمینه‌های اقتصادی موثر است؟ آیا این رویکردها در درازمدت جواب می‌دهد؟

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم؛عده‌ای شیطنت‌هایی را آغاز کردند و این موضوع را مطرح می‌کنند که فضای امروز جامعه و نارضایتی‌ها از حکومت همانند دوران منتهی به انقلاب است؛ ارزیابی شما از این موضوع چیست؟ آیا شما مطالبات امروز را مشابه مطالبات آن دوره می‌دانید؟

یک تحلیل بیرونی وجود دارد مبنی بر اینکه اعتراضات اخیر به شکل هدایت‌شده‌ای شکل گرفته تا جمهوری اسلامی نتواند چهل‌سالگی‌اش را ببیند؛ تحلیل شما از این موضوع چیست؟

ازمصاحبه با ایسنا: فکر می‌کنید که تا کنون جمهوریت نظام حفظ شده است؟ روزانه در شهرهای مختلف شاهد برپایی تجمعاتی هستیم که طی آن معترضان مطالباتی را مطرح می‌کنند؛ آیا صدای این اعتراضات شنیده می‌شود؟ به نظر شما آیا برگزاری انتخابات‌ برای جمهوری‌بودن نظام کافی است؟

جا دارد برای دریافت و درک بهتر موفقیتهای نظام اسلامی، قدری به دوران #قبل_از_انقلاب و دستاوردهای نظام #بعد_از_انقلاب نظر شود. انصاف هم شرط است تا دیده شود با آن همه معاندت و دشمنی های بیگانه و بیگانه صفت، چه قدر زحمات امام و امت و به ویژه انقلابیون به ثمر نشسته است...

به لطف الهی، در چهلمین سالگرد پیروزی #انقلاب آرزوی بعضی آمریکاییهای احمق، که مثل صدام هوس آش خوردن در تهران را داشتند و فکر میکردند همراه با پخش #مستند_بهتان با بازیگران وابسته به غرب و با هم پالکی های جاسوس خودباخته دزد و اختلاسگرشان به ایران باز میگردند، به گور رفت. الحمدلله...

صریح و روشن به #اروپا و #آمریکا اعلام می کنیم که ایران نشان داد که اهل مذاکره و پایبند به موازین بین المللی است اما اگر آنها پایبند به موازین بین المللی نیستند ما منتظر آنها نمی مانیم و التماس کسی را نمی کنیم. #برجام

وقتی ازمواهب #برجام همه چیز گران میشود،نگاهداری شهر هم گرانترمیشود،باید به فکر درآمدهای پایدارشهر بودتا به درآمدهای پایین ومتوسط شهرفشاری افزون بر گرانی‌های عمومی واردنشود،از گران کردن شهر بایدپرهیز نمود.آنانی که ازمواهب شهربیشتر بهره میبرند بایدبیشتر درتامین هزینه‌ها مشارکت کنند

با تشکر از تذکر شما، این رأی قبلا در سطح گستره منتشر شده بود. من تصویر آن را از یک صفحه اینستاگرامی گرفتم. twitter.com/Fereshtetabani…

بعضی از رسانه های خاص با پرسش های القایی درباره نقش اصلاح طلبان در پیروزی روحانی از یک سو و عبور آنها از روحانی از سوی دیگر درصدد دامن زدن به انشقاق و فتنه ای جدیدند. بعضی هم از دوسو در این بازی افتاده اند. مردم اما خسته از این بازی ها بیمناک گودترشدن چاله های پیش رو هستند.

معناندارد تامین یک قلم کالا تنها توسط #عده‌ای_معدود صورت بگیرد کشورهای همسایه نزدیک 3.5 میلیون تن واردات گوشت مرغ دارند؛ با ظرفیتی که وجود دارد باید #تولیدکنندگان_ایرانی بتوانند علاوه بر تامین بازار داخل اضافه ظرفیت تولید خود را صادر کند. 🔻نشست با اعضای اتحادیه های مرغ و طیور

test Twitter Media - معناندارد تامین یک قلم کالا تنها توسط #عده‌ای_معدود صورت بگیرد

کشورهای همسایه نزدیک 3.5 میلیون تن واردات گوشت مرغ دارند؛ با ظرفیتی که وجود دارد باید #تولیدکنندگان_ایرانی بتوانند علاوه بر تامین بازار داخل اضافه ظرفیت تولید خود را صادر کند.

🔻نشست با اعضای اتحادیه های مرغ و طیور https://t.co/q3OVLXza7l

به علاقۀ بد فکر نکن؛ ضعیف می‌شود! به علاقۀ خوب فکر کن؛ قوی می‌شود! علی(ع) می‌فرماید: کسی که زیاد به لذّت‌ها فکر کند، مغلوبِ آنها می‌شود (غررالحکم/۸۵۶۴) خیلی‌ها این هنر را نیاموخته‌اند که «به بعضی چیزها نباید فکر کرد!»

خبرهای خوبی براتون دارم. حدس بزنيد چی شده؟ 😉 #آينده‌روشن

#موزه_زنده_زیارت به متراژ شش هکتار در محل سابق کارخانه نخریسی مشهد افتتاح شد. در فاز اول این موزه "بخش ویژه انقلاب اسلامی" در مساحت یک هکتار؛ تاریخ را از زمان ورود امام رضا(ع) تا پیروزی انقلاب اسلامی به تصویر کشیده است.

از هم استانی های خونگرم #کرمان هم منصفانه (و نه متعصبانه) باید دفاع کرد که رفتار زشتِ #پسر_سیرجانی و یا گُل خوراندن به ۲ کودک، به مردم صمیمی و مهربان دیار کریمان تعمیم داده نشود. رهگذران ایرانی و خارجی هم بر نجابتشان واقفند و البته منکر آثار شوم فرهنگ وارداتی نیستم!

انشالله #لایحه_تامین_امنیت_زنان در برابر خشونت به زودی از سوی قوه قضاییه برای طی مراحل قانونی به دولت بازگردد. twitter.com/etemadonline/s…

مستند #بهتان، بهتان آشکار BBC علیه جمهوری اسلامی ایران است. نفی "محکمات" اقوال و رفتار رهبران انقلاب و پرداختن به "متشابهاتی" که نوعا نادرست و حداقل غیر مرتبط با اصل موضوع است، بهتان بزرگی است که نمیتواند پایه های محکم و ایدئولوژیک نظام را سست کند.

برای یک وب سایت #دفاع_مقدس نیاز به همکار آشنا به وردپرس و علاقمند به مباحث #مقاومت و #انقلاب داریم. irandefa.com کاملا مستقل و بدون هیچ وابستگی تشکیلاتی و گروهی می باشد و هدف تنها ثبت تمامی اسناد شهدا و رزمندگان و تقدیمی است به خانواده شهدا #ریتوییت لطفا

test Twitter Media - برای یک وب سایت #دفاع_مقدس نیاز به همکار آشنا به وردپرس و علاقمند به مباحث #مقاومت و #انقلاب داریم.

https://t.co/FABHhNbj3U کاملا مستقل و بدون هیچ وابستگی تشکیلاتی و گروهی می باشد و هدف تنها ثبت تمامی اسناد شهدا و رزمندگان و تقدیمی است به خانواده شهدا

#ریتوییت لطفا https://t.co/j318ogpVp0

Golestan National Park is facing the danger of Wildfires every year.Our today Agreement w/ the Department of Environment is about Using Techs (incl IOT and #Satellite imagery)for Preventing&Fighting wildfires.These pics tell us how an ounce of prevention is worth a pound of cure.

test Twitter Media - Golestan National Park is facing the danger of Wildfires every year.Our today Agreement w/ the Department of Environment is about Using Techs (incl IOT and #Satellite imagery)for Preventing&Fighting wildfires.These pics tell us how an ounce of prevention is worth a pound of cure. https://t.co/OJvpSQWwe7
test Twitter Media - Golestan National Park is facing the danger of Wildfires every year.Our today Agreement w/ the Department of Environment is about Using Techs (incl IOT and #Satellite imagery)for Preventing&Fighting wildfires.These pics tell us how an ounce of prevention is worth a pound of cure. https://t.co/OJvpSQWwe7
test Twitter Media - Golestan National Park is facing the danger of Wildfires every year.Our today Agreement w/ the Department of Environment is about Using Techs (incl IOT and #Satellite imagery)for Preventing&Fighting wildfires.These pics tell us how an ounce of prevention is worth a pound of cure. https://t.co/OJvpSQWwe7

«علی صوفی»عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان: “ناکارآمدی‌ که اکنون دامن‌گیر نظام، کشور، جریانات سیاسی، #مردم و غیره شده حاصل حضور ما ( در انتخابات #مجلس در سال ۹۴) است.” با این اعتراف آیا سران #اصلاحات به مردم حق می دهند که در انتخابات آتی گزینه‌های آنان را تکرار نکنند؟!

دشمني با ايران هزينه بالا و دوستي با ايران منفعت زيادي دارد. هزينه هاي دشمني را پرداختيد وقت آن بود که دوستي را هم تجربه كنيد و خود را از منافع دوستي با ايران محروم نكنيد. دلواپسان جهانی را در لهستان جمع می‌‌کنند؛ اگر این همایش قبل از سال ۲۰۱۳ برگزار می‌شد چند شرکت‌کننده داشت؟

تصویر زیر #مادر_شهید #مدافع_حرم #سعید_کمالی است که در حال تمیز کردن تمثال فرزند شهیدش است تا گرد و غبار ماشین ها و زندگی را از آن بروبد؛ آیا این تصویر غبار فراموشی شهدا را هم از ذهن ما خواهد زدود؟! irandefa.com/archive-id=496/

test Twitter Media - تصویر زیر #مادر_شهید #مدافع_حرم #سعید_کمالی است که در حال تمیز کردن تمثال فرزند شهیدش است تا گرد و غبار ماشین ها و زندگی را از آن بروبد؛ آیا این تصویر غبار فراموشی شهدا را هم از ذهن ما خواهد زدود؟!

https://t.co/YsztnQGOX8 https://t.co/CrVq9f4qli

وقتی می‌خواستم در اول بحران سوریه یک نامی را نامگذاری کنم،خیلی فکر می‌کردم که اگر بخواهیم از عالم اسلامی کسانی را برای دفاع از حرم جذب بکنیم چه نامی برای آنها بگذاریم،دیدم پرجاذبه‌ترین نام که می‌شود به این #حرکت_جهادی جدید اطلاق کرد،نام #مدافعین_حرم است #قاسم_سلیمانی

علت همه انحراف‌هايى كه در عالم، از بدو پیدایش تا پایان آن، رخ داده و خواهد داد دو چیز بیشتر نیست و تمامی انحراف‌ها از اين دو اصل ریشه می‌گيرد: یكى نادانی و دیگری هواپرستی.

عیب می جمله بگفتی هنرش نیز بگوی! دوکار خوب دولت: ۱-سفر #ظریف به عراق که توقع داریم مقدمه سفر #روحانی به عراق و سوریه باشد ۲- واکنش جدی علیه #لهستان به دلیل میزبانی کنفرانس ضد ایرانی ازجمله لغو هفته فیلم لهستان

کشورهای #اروپا یی امروزه برای فرار از افکار عمومی و عدم پاسخگویی در خصوص اقداماتشان در #برجام در تلاشند تا با طرح موضوعاتی مانند مسئله تروریست و برچسب زدن به کشورمان تلاش می کنند تا طفره بروند #SPV

ما ایران رو نابود می کنیم فن آوری فضایی به کمک محیط زیست می اید، به کمک آگاهی می اید، به کمک اصلاح الگوی کشت، به‌کمک اصلاح‌ سبک زندگی و حقوق ایندگان ...ممنون از ⁦@azarijahromi⁩ فیلم را حتما ببینید. aparat.com/v/2c1AR/%D9%85…

دو راه عمده برای تغییر علاقه‌ها وجود دارد: ۱. «عمل و رفتار» (خصوصاً عملِ مداوم)، ۲. «کنترل ذهن»: آدم به هر موضوعی بیاندیشد و توجّه کند، علاقۀ آن را در خودش تقویت کرده است و به هر موضوعی توجه و فکر نکند، علاقۀ آن را تضعیف کرده است.

خطر روحانیون منحرف و جاه‌طلب مثل #اقاميري جدی است چون با عبا و عمامه جمعی را فریب می دهند. اباحه‌گری، تحریف واقعه عاشورا، مخالفت با مضامین قرآنی و حتی ادعای #تحریف_قرآن از جمله اعوجاجات اوست! علماء روشنگری کنند تا راه اغواگری سد شود.

جرمش آن بود که ...! twitter.com/EtemadOnline/s…

وب سایت parliran.ir به روز رسانی شد؛ بخشی از فضای این سایت به #شفافیت_عملکرد_نمایندگان که مورد درخواست و پیگیری #فراکسیون_شفاف_سازی بود، اختصاص دارد. parliran.ir

بی بی سی: “#اسرائیل در پی اخذ #غرامت ۲۵۰ میلیارد دلاری از ۷ کشور عربی و #ایران بابت املاک یهودیانی است که بعد از تشکیل دولت اسرائیل مجبور به خروج از این کشورها شدند.” صرف نظر از این ادعای عجیب ،۲۲ سال دیگر صهیونیستها دندون رو جگر بگذارند یکجا تسویه حساب می‌کنیم!

این شهروند،سوالش رو ساده وصريح پرسیده است.لطفا ۱۲دقیقه از وقت گرانبهای خودرا به ما بدهید.از دیدن این ویدئو حتما ناراحت،اما امیدوار خواهید شد.ببینید چگونه دانش فضایی در بهبود شرایط مردم اثر ميگذارد.با بازنشر این ویدئو،رسانه جوانان کشور باشید. #ماهوارهyon.ir/OnZkf twitter.com/Mirza_dehati/s…

دولت در لایحه #بودجه98 برای مهار قیمتها و کاهش فشار بر مردم 14 میلیارد دلار به تأمین کالاهای اساسی و ضروری با قیمت 4250 تومان اختصاص داده است. این اقدام گام ارزشمندی برای کاهش آثار تورمی تحریم ها است، اما عدم #شفافیت در چگونگی تخصیص آن فساد زا و موجب فشار مضاعف بر مردم خواهد بود.

سازمان نقشه‌برداری کشور @Geospatial_Ir در اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات جزئیات هزینه‌های ماهانه خود (آذرماه سال 1397) را منتشر کرد. #شفافیت بهترین راه برای #مبارزه_با_فساد است.

امروز دشمن با تمام وجود در حال تخریب جمهوری اسلامی #ایران است و #فتنه آینده فتنه اقتصادی است که مدیران اجرایی در خواب به سر می برند و مردم از #دولت گلایه مند هستند.

چماق‌كشی #داماد_شمخانی عليه خانواده روزنامه‌نگار روشنگر امروز صبح حسن میرمحمدعلی داماد شمخانی با بیل و کلنگ به همراه کارگران ساختمانی به منزل خبرنگار ما هجوم برده و همسر و كودك وی را وحشت زده كردند. لطفا دبیرشورایعالی امنیت ملی از خانواده مردم مقابل دار و دسته دامادش محافظت كند twitter.com/yasharsoltani/…

پرسشگری با پاسخگویی همراه شد.صبح زود مهمان جمعی از فعالان مدنی در پژوهشگاه فضایی بودیم.تاثیر دانش فضایی بر بهبود زندگی مردم را از نزدیک دیدند.منتظر آقای زیباکلام هم بودیم که تشریف نیاوردند.نظرها قبل و بعد جلسه متفاوت بود،دعوت میکنم دیدگاههایشان را به اشتراک بگذارند #ماهواره

چند ماه پیش خانمی با من تماس گرفت و ادعای تعرض یکی از نمایندگان به خود را مطرح کرد. به اوگفتم برای پیگیری باید به هیأت نظارت شکایت کند. موضوع رابا سخنگوی هیأت درمیان گذاشتم. ایشان شماره تلفن آن خانم را از من گرفت. اما گویا نه آن خانم به هیأت شکایت کردنه کسی از هیأت بااوتماس گرفت. twitter.com/ashrafnaghi/st…

با متروی اسلامشهر به #تهران خوش آمدید،ولی خوشترآنست که آنچنان #اسلامشهر را بسازید که نیازی به آمدن روزمره به تهران نباشد و تهران هم بیدار شود و متروی خود را تمام کند که بشدت ضروری است و فعلا خوابیده است.

روزنه های امید در دادگستری; این رأی سند افتخار قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران است. #حقوق_بشر #دادرسی_عادلانه

test Twitter Media - روزنه های امید در دادگستری;
این رأی سند افتخار قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران است.
#حقوق_بشر
#دادرسی_عادلانه https://t.co/J9eB6MYWpO

... و گفت: "علامت آنکه حق او را دوست دارد آن است که سه خصلت بدو دهد. سخاوتی چون سخاوت دریا، شفقتی چون شفقت آفتاب و تواضعی چون تواضع زمین." تذكرة الأولياء عطار نیشابوری #متون_کهن

امیدوارم این رای در مرحله تجدید نظر بشکند. اقای سید حسن #اقاميري زبان جوانان را خوب میداند، جلب اعتماد جوانان دهه هفتادی و هشتادی و گفتگو با انها هنر کمی نیست. خدا نگهدارت باشد سید. #گفتگوی_بین_نسلی twitter.com/etemadonline/s…

women.gov.ir/fa/news/9883/ زندگی شگفت انگیز این #زن را بشناسیم 🌹زینب-س-همانی-که-امروز-به-او-نیازمندیم

ادعای خودکشی دختری از سوءاستفاده نماینده شهرستان #ملکان نیاز به اثبات در #دادگاه دارد ولی کمیسیون تحقیق مجلس هشتم بعد از بررسی های زیاد رای به عدم صلاحیت این نماینده داد که اتفاقا" با دفاع #دکتر_پزشکیان وی در مجلس ماند و بالطبع ایشان در صورت اثبات باید پاسخگوی این اتهام نیز باشد.

خنده آغاز سال ۲۰۱۹ : وزیر خارجه #أمريكا گفت، ایران حقوق بشر را از عربستان یاد بگیرد . آقای #پمپئو به شاگردان خود بدآموزی نفرمائید، خدا نکند هیچ کشوری اره کردن و در اسید سوزاندن خاشقچی را از عربستان بیاموزد . فکر نمیکنید چقدر مردم به شما میخندند ؟

فعلا قضاوتی درباره حکم #آقامیری ندارم چون از کیفرخواست و جزییات بی‌اطلاعم. ولی به‌نظرم می‌رسد اگر منبری و خطیب و معمّمی مشکلی دارد بیش و پیش از همه، این نهاد حوزه و علما و مراجع اند که باید واکنش نشان داده و از خوانش علمی و خالص دین مراقبت می‌کردند.

حال که آب‌نمای #اروپا سراب و چشمه مکانیزم مالی (spv) حفره آتشِ #تحریم جلوه کرده، دستگاه تنفس مصنوعی را از جنازه #برجام مبتلا به مرگ مغزی جدا کنید تا پیکر چاک چاکش با حضور مخالفان و موافقان، تشییع و دفن گردد و از ضرر بیشتر و امید واهی بدان جلوگیری شود!

به انسان برخلاف حیوان «قدرت تغییر علاقه‌ها» داده شده است. اگر کسی بتواند علاقه‌هایش را تغییر بدهد، می‌تواند به آخرت علاقه‌مند شود، از دنیا دل ببُرد و علاقه‌های بد (مثل حسادت و تکبّر و...) را در وجودش از بین ببرد.

درود بر این همت شما برای احیای #جنگلهای_بلوط زاگرس ! twitter.com/jamarannews/st…

پرسشگری مقدمه پیشرفتهاست. ارائه گزارش دستاوردهای صنعت فضایی به فعالان مدنی، فرصت بزرگی برای ترویج کارکردها و مطالبه‌گری برای بکارگیری این دانش در سایر عرصه‌ها، مثل مدیریت منابع آب یا کشاورزی است. ضمن تشکر از شما، از دفترم خواستم با شما تماس بگیرند و در اسرع وقت جلسه‌ای برگزار شود twitter.com/azar_mansoori/…

تسنیم/هادی غفاری: “#اصلاح_طلبان مردم رامتقاعد كردند به #روحانی رای دهند؛ ۹۰٪ آراء روحانی به فعالیت اصلاح‌طلبان مربوط بود.” پس اصلاح طلبان ۹۰ درصدِ مسئولیتِ استقرارِ ضعیفترین دولتِ بعداز انقلاب را بپذیرند و با این خبطِ تاریخی، دیگر توقعِ حرف شنوی #مردم از خود را نداشته باشند!

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است