خانه » Fetch Tweets Rule » آخرین توییت چهره‎های سیاسی کشور

آخرین توییت چهره‎های سیاسی کشور

رییس جمهور گفت من از درد و رنج سیل زدگان شب چندبار بیدار شدم و دعا کردم! اما این حرف بسیار جای تعجب و تاسف دارد زیرا اولا هر پیر زنی که درد سیل زدگان را شنیده باشد شبها نمیخوابد، ثانیا شما در حال تفریح در قشم نخوابیدی یا در کاخ سعدآباد و یا در خانه مجلل بالاشهر تهران؟!

حملات تروریستی و به خاک و خون کشیدن همنوعانمان در روز عید پاک در سریلانکا بار دیگر ضرورت و فوریت مبارزه با ریشه های خشونت، افراطی گری و تروریسم را به رخ کشید؛ چشم فروبستن بر این واقعیت و بی اعتنایی به آن بودایی، هندو، مسلمان، مسیحی و یهودی را در این آتش با هم می سوزاند.

test Twitter Media - حملات تروریستی و به خاک و خون کشیدن همنوعانمان در روز عید پاک در سریلانکا بار دیگر ضرورت و فوریت مبارزه با ریشه های خشونت، افراطی گری و تروریسم را به رخ کشید؛ چشم فروبستن بر این واقعیت و بی اعتنایی به آن بودایی، هندو، مسلمان، مسیحی و یهودی را در این آتش با هم می سوزاند. https://t.co/ln5A4Xqqac

#دیکتاتوری های رییس جمهور تمامی ندارد! رییس جمهور مانع حضور #ضرغامی در شورای عالی انقلاب فرهنگی شد با اینکه اعضای آن را رهبری انتخاب میکنند. مناسب است اعضای آزادی خواه شورا در جلسات حاضر نشوند.

خداقوت به اخلاص و شجاعت سرلشکر عزیز سپاه سلام بر صراحت و صلابت #سرلشکر_سلامی سپاه در #گام_دوم_انقلاب برای دوستداران مردم آرامش‌بخش‌تر و برای بدخواهان ملت آزاردهنده‌تر خواهد شد

سردار سرلشکر پاسدار مهندس محمد علی جعفری دوران فرماندهی شماهمانند همه مسئولیتهای دیگرتان از آغازجنگ تحمیلی تاکنون فراموش ناشدنی است،ضمن تبریک پذیرش مسئولیت قرارگاه فرهنگی واجتماعی حضرت بقیه الله الاعظم(عج) ،ازخدای بزرگ توفیق خدمت افزون شما را مسئلت میدارم. #سردار_جعفری

سردار سرلشکر پاسدار مهندس حسین سلامی فرمانده محترم کل #سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انتصاب جنابعالی را در روزی مبارک به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صمیمانه تبریک میگویم و توفیق خدمت افزون شما را از خدای بزرگ مسئلت میدا رم. #سرلشکر_سلامی

امروز جایزه پروفسور #مریم_میرزاخانی، در #جشنواره_زن_در_علم به ۱۸ زن برجسته ایرانی در هفت رشته علمی براساس داوری، اعطا شد. با توجه به موقعیت علمی زنان ایرانی لازم است حضورشان در مدیریت آموزش عالی افزایش یابد. منتطر انتصابات شایسته در وزارت علوم هستیم. isna.ir/news/980202004…

test Twitter Media - امروز جایزه پروفسور #مریم_میرزاخانی، در #جشنواره_زن_در_علم به ۱۸ زن برجسته ایرانی در هفت رشته علمی براساس داوری، اعطا شد. با توجه به موقعیت علمی زنان ایرانی لازم است حضورشان در مدیریت آموزش عالی افزایش یابد. منتطر انتصابات شایسته در وزارت علوم هستیم. 
https://t.co/mEoSAL6IN5 https://t.co/PLUiI14NmR
test Twitter Media - امروز جایزه پروفسور #مریم_میرزاخانی، در #جشنواره_زن_در_علم به ۱۸ زن برجسته ایرانی در هفت رشته علمی براساس داوری، اعطا شد. با توجه به موقعیت علمی زنان ایرانی لازم است حضورشان در مدیریت آموزش عالی افزایش یابد. منتطر انتصابات شایسته در وزارت علوم هستیم. 
https://t.co/mEoSAL6IN5 https://t.co/PLUiI14NmR
test Twitter Media - امروز جایزه پروفسور #مریم_میرزاخانی، در #جشنواره_زن_در_علم به ۱۸ زن برجسته ایرانی در هفت رشته علمی براساس داوری، اعطا شد. با توجه به موقعیت علمی زنان ایرانی لازم است حضورشان در مدیریت آموزش عالی افزایش یابد. منتطر انتصابات شایسته در وزارت علوم هستیم. 
https://t.co/mEoSAL6IN5 https://t.co/PLUiI14NmR
test Twitter Media - امروز جایزه پروفسور #مریم_میرزاخانی، در #جشنواره_زن_در_علم به ۱۸ زن برجسته ایرانی در هفت رشته علمی براساس داوری، اعطا شد. با توجه به موقعیت علمی زنان ایرانی لازم است حضورشان در مدیریت آموزش عالی افزایش یابد. منتطر انتصابات شایسته در وزارت علوم هستیم. 
https://t.co/mEoSAL6IN5 https://t.co/PLUiI14NmR

#دوم_اردیبهشت ، #روز_زمین_پاک را به یاد داشته باشیم و حداقل برای یک‌روز هم شده زباله کمتر تولید کنیم، پلاستیک مصرف نکنیم، #بازیافت را جدی بگیریم‌ و دست از مصرف گرایی برداریم. زمین #مادر ماست، مراقب زمین باشیم.

test Twitter Media - #دوم_اردیبهشت ، #روز_زمین_پاک را به یاد داشته باشیم و حداقل برای یک‌روز هم شده زباله کمتر تولید کنیم، پلاستیک مصرف نکنیم، #بازیافت را جدی بگیریم‌ و دست از مصرف گرایی برداریم. 
زمین #مادر ماست، مراقب زمین باشیم. https://t.co/ZkgRykIxvb

سردار سرلشکر سلامی؛ انتظار می‌رود همچون ادوار گذشته همکاری دو مجموعه اثرگذار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و قوه قضاییه، در دوره مدیریت شما بتواند منشأ خدمات بیش از پیش در اجرای عدالت و امنیت و افزایش اعتماد عمومی شود.

ولادیمیر زلنسکی، کمدین و خنداننده‌ی مشهور اوکراین، همه رقبا رو کنار زد و رئیس‌جمهور شد. صحنه سیاست، کلا به یک استندآپ کمدی شبیه‌تر شده...

با گرامیداشت سالروز تأسیس #سپاه و خدا قوت به سردار #جعفری بخاطر یک دهه توفیق فرماندهی کل سپاه ، امید است در مدیریت قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیةالله و ساماندهی و هم‌افزایی اقدامات #فرهنگی، هنری و رسانه‌ای وپایان دادن به پراکنده‌کاری و موازی‌کاری مجموعه‌های مرتبط موفق باشند.

test Twitter Media - با گرامیداشت سالروز تأسیس #سپاه و خدا قوت به سردار #جعفری بخاطر یک دهه توفیق فرماندهی کل سپاه ، امید است در مدیریت قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیةالله و ساماندهی و هم‌افزایی اقدامات #فرهنگی، هنری و رسانه‌ای وپایان دادن به پراکنده‌کاری و موازی‌کاری مجموعه‌های مرتبط موفق باشند. https://t.co/8hqPIooIVQ

تاسیس #سپاه_پاسداران از الطاف خفیه الهی و برگرفته از عمق بصیرت امام ره بود، تا حافظی شود بر دین و میهن و نجات بخشی گردد برای ملت های مظلوم و دربند. آمدن #سرلشکر_سلامی و رفتن #سرلشکر_جعفری حکایت این بیان زیباست: عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت.

ترامپ و طراحان قرار دادن #سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، با انتصاب امروز #سردار_سلامی با خود خواهند گفت: چه غلطی کردیم!

صدور حکم بقیة السیف یادگار دفاع مقدس سرلشکر #سلامی در روز ولادت موعود جهانی (عج) را به فال نیک گرفته و امیدواریم آن سان که تاکنون شاهد مواضع قاطع سردار در برابر آمریکا، رژیم صهیونیستی و سعودی بوده‌ایم در مسئولیت خطیر #فرماندهی نیز ایشان مظهر اقتدار و صلابت #سپاه باشد.

test Twitter Media - صدور حکم بقیة السیف یادگار دفاع مقدس سرلشکر #سلامی در روز ولادت موعود جهانی (عج) را به فال نیک گرفته و امیدواریم آن سان که تاکنون شاهد مواضع قاطع سردار در برابر آمریکا، رژیم صهیونیستی و سعودی بوده‌ایم در مسئولیت خطیر #فرماندهی نیز ایشان مظهر اقتدار و صلابت #سپاه باشد. https://t.co/H69gZNvMA3

ابلاغ حکم فرمانده در روز تعطیل، یعنی پاسداری از انقلاب تعطیل بردار نیست. با انتصاب سردار سلامی خواب حرامیان آشفته شد. شجاع، صریح، کارآزموده و اهل تعامل. یک انتخاب شایسته. خدا قوت به سردار جعفری.

نه! "ضرورت" مربوط به اصل آن است که در موقع خود بسیار به جا بود. "حفظ" مربوط به استمرار آن است که با نقض عهد طرف دیگر باید مورد ارزیابی قرار گیرد. twitter.com/majazestan/sta…

امروز همراه اعضای شورای شهر تهران از فعالیت های نیروهای معین شهرداری تهران در خوزستان بازدید کردیم. شهردار اهواز در جلسه شورای شهر به عدم پرداخت عوارض آلایندگی چاههای نفت از سوی وزارت نفت اعتراض کرد. به گفته او وزارت نفت از اجرای تکلیف قانونی و حکم مرجع قضایی استنکاف می کند.

test Twitter Media - امروز همراه اعضای شورای شهر تهران از فعالیت های نیروهای معین شهرداری تهران در خوزستان بازدید کردیم. شهردار اهواز در جلسه شورای شهر به عدم پرداخت عوارض آلایندگی چاههای نفت از سوی وزارت نفت اعتراض کرد. به گفته او وزارت نفت از اجرای تکلیف قانونی و حکم مرجع قضایی استنکاف می کند. https://t.co/VPkVjIaGbo

سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری؛ نظر به تمایل جنابعالی به حضور در عرصه های فرهنگی و نقش‌آفرینی در جنگ نرم و با تقدیر از تلاشهای شایسته‌تان در دوران فرماندهی کل #سپاه، شما را به مسئولیت قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا فداه منصوب می‌کنم.

سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی؛ نظر به ابراز ضرورت جابجایی در فرماندهی #سپاه از سوی سردار سرلشکر محمدعلی جعفری و با سپاس از یک دهه خدمت باارزش و پرحجم و ماندگار معزی‌الیه، شما را با اعطای درجه سرلشکری به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب می‌کنم.

خانه خوب محل مسابقه اعضا برای از خودگذشتگی است و مادران غالبا در این مسابقه برنده‌اند. همان از خودگذشتگی که وقتی جای خود را به خودخواهی می‌دهد موجب تربیت افراد ضعیف می‌شود که سلطه‌پذیر و مقهور قدرت‌های زورگو خواهند شد. فرهنگ ایثار و مقاومت در یک جامعه از خانه‌های خوب شروع می‌شود.

حادثه #تروریستی مسجد #نیوزلند و #کلیساهای_سریلانکا یادآور این آیه است: “ولولا دفع الله الناس بعضهم ببعض لهدمت صوامع و بیع و صلوات و مساجد یذکر فیها اسم الله کثیرا” آری اگر خدا اذن جنگ و دفع شر بعضی افراد را نمی‌داد مساجد، کنشتها، کلیساها و دیر و صومعه‌ها همه ویران می‌شدند!

test Twitter Media - حادثه #تروریستی مسجد #نیوزلند و #کلیساهای_سریلانکا یادآور این آیه است: 

“ولولا دفع الله الناس بعضهم ببعض لهدمت صوامع و بیع و صلوات و مساجد یذکر فیها اسم الله کثیرا”

آری اگر خدا اذن جنگ و دفع شر بعضی افراد را نمی‌داد مساجد، کنشتها، کلیساها و دیر و صومعه‌ها 
همه ویران می‌شدند! https://t.co/dCiRloodYA

اینکه مسیحی‌های حلب امروز با آرامش در حال برگزاری جشن‌های مذهبی خود هستند ، به خاطر فعالیت‌های تروریستی #سپاه در سوریه است که داعشی‌های نازنین را تار و مار کرد. twitter.com/SyriawatanNews…

حمله تروریستی دیروز به وزارت مخابرات افغانستان فاجعه‌ای دردناک بود. امروز به آقای ⁦ @sharyobee⁩، وزیر محترم مخابرات، در تماس تلفنی تسلیت گفتم. با ملت شریف افغانستان #همدردی⁩ می‌کنیم، غم مردم افغانستان، غم مردم ایران هم هست.🇮🇷🇦🇫

test Twitter Media - حمله تروریستی دیروز به وزارت مخابرات افغانستان فاجعه‌ای دردناک بود. امروز به آقای ⁦ @sharyobee⁩، وزیر محترم مخابرات، در تماس تلفنی تسلیت گفتم. با ملت شریف افغانستان #همدردی⁩ می‌کنیم، غم مردم افغانستان، غم مردم ایران هم هست.🇮🇷🇦🇫 https://t.co/Hjb63sKBcX

کارایی مفهوم #انتظار چیست؟ مگر نه اینکه با انتظار امید به لطف بیکران الهی و حرکت بسوی اینده می اید، و نیز آرمانخواهی و ایمان به تحقق وعده خداوند برای صالحان.منتظر منفعل نیست،او خود برای تحقق آرمانش و نمایش وفاداری تلاش میکند تا نشان دهد از وضع موجود راضی نیست. میلاد منجی مبارک.

test Twitter Media - کارایی مفهوم #انتظار چیست؟ مگر نه اینکه با انتظار امید به لطف بیکران الهی و حرکت بسوی اینده می اید، و نیز آرمانخواهی و ایمان به تحقق وعده خداوند برای صالحان.منتظر منفعل نیست،او خود برای تحقق آرمانش و نمایش وفاداری تلاش میکند تا نشان دهد از وضع موجود راضی نیست.
میلاد منجی مبارک. https://t.co/Bb40OYzqSa

من فکر میکنم کوتاه‌ترین تعریف #انتظار #ظهور، تمهید یک زندگی مومنانه فردی و جمعی به عنوان زمینه یک اصلاح جهانی است. همین تعریف در ابعاد جهان‌وطن‌گرایانه‌اش می‌شود "انقلاب اسلامی". این تفاوت تعریف امام راحل با رمّالان و پیشگوها و منتظران افسرده‌ای است که دل به احتمالات سپرده‌اند.

هوالحیکم میلاد مسعود منجی عالم بشریت امام زمان عج بر همه مسلمین و مستضعفین جهان مبارک باد. انقلاب اسلامی به رهبری ایران مفتخر به زمینه سازی ظهور است و نظام سلطه به رهبری آمریکا مسئولیت توسعه فساد در کره خاکی را برعهده گرفته است...

شهادت میدهم هیچیک عامل خارجی نبودند، تهدیدات جانی و حیثیتی آنان را مجبور به فرار از وطن کرد. twitter.com/SaraMassoumi/s…

مشتاقی و صبوری از حد گذشت یارا گر تو شکیب داری طاقت نماند ما‌ را در روز بزرگداشت شیخ اجل #سعدی شیرین سخن از لسان زیبای او #انتظار فرج را نجوا کنیم: دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد ابری که در بیابان بر تشنه‌ای ببارد #اللهم_عجل_لوليك_الفرج

test Twitter Media - مشتاقی و صبوری از حد گذشت یارا
گر تو شکیب داری طاقت نماند ما‌ را

در روز بزرگداشت شیخ اجل #سعدی شیرین سخن از لسان زیبای او #انتظار فرج را نجوا کنیم:

دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد
ابری که در بیابان بر تشنه‌ای ببارد
#اللهم_عجل_لوليك_الفرج https://t.co/uELB30wdLU

💬 امروز رفتم جشنواره_ جهانی_فیلم_فجر حضور مهمانان و‌هنرمندان غیر ایرانی چشمگیر بود 🔹انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی بود 🔸نیروی نظامی ما را تروریست معرفی می کنند تا مقاومت ایران را بشکنند jamaran.ir/fa/tiny/news-1… 🕌 @jamarannews

test Twitter Media - 💬 امروز رفتم جشنواره_ جهانی_فیلم_فجر 
حضور مهمانان و‌هنرمندان غیر ایرانی چشمگیر بود 
🔹انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی بود
🔸نیروی نظامی ما را تروریست معرفی می کنند تا مقاومت ایران را بشکنند

https://t.co/2TLwJi879T…

🕌 @jamarannews https://t.co/yYCugQv6C7
test Twitter Media - 💬 امروز رفتم جشنواره_ جهانی_فیلم_فجر 
حضور مهمانان و‌هنرمندان غیر ایرانی چشمگیر بود 
🔹انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی بود
🔸نیروی نظامی ما را تروریست معرفی می کنند تا مقاومت ایران را بشکنند

https://t.co/2TLwJi879T…

🕌 @jamarannews https://t.co/yYCugQv6C7
test Twitter Media - 💬 امروز رفتم جشنواره_ جهانی_فیلم_فجر 
حضور مهمانان و‌هنرمندان غیر ایرانی چشمگیر بود 
🔹انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی بود
🔸نیروی نظامی ما را تروریست معرفی می کنند تا مقاومت ایران را بشکنند

https://t.co/2TLwJi879T…

🕌 @jamarannews https://t.co/yYCugQv6C7

زن مبارز/ یک فیلم آرمانگرا، جذاب و طبیعت محور hamshahrionline.ir/news/437881/

برخی از مدیران سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران #بازداشت شدند!

ولادت قائم آل محمد(عج) مبارک ای وارث پیغمبران، ای صاحب عصر و زمان! ای”سوره‌ی قدر”ت نشان، در شام تقدیر جهان! یک‌ره ز فتح آسمان، رمزی به گیتی کن عیان!

test Twitter Media - ولادت قائم آل محمد(عج) مبارک
ای وارث پیغمبران، ای صاحب عصر و زمان!
ای”سوره‌ی قدر”ت نشان، در شام تقدیر جهان!
یک‌ره ز فتح آسمان، رمزی به گیتی کن عیان! https://t.co/SQSVjuojir

Happy #15thShaban, The celebration of the birth of Imam Mahdi, The Promised Savior of Mankind. It's a magnificent opportunity for everyone to spread joy and pray. Congratulations🎉! #BrightFuture

test Twitter Media - Happy #15thShaban, The celebration of the birth of Imam Mahdi, The Promised Savior of Mankind. It's a magnificent opportunity for everyone to spread joy and pray. Congratulations🎉!
#BrightFuture https://t.co/hVBzV55nQV

کتاب‌های این بنده در #نمایشگاه_کتاب تهران: ۱.شاهد عینی/ انتشارات اشراق حکمت ۲. اینجا فتنه‌ای رخ داده است/ سوره مهر ۳.فرهنگ، سبک زندگی و جرم/ سوره مهر ۴.ماجرای فکر آوینی/ نشر معارف ۵.نخل و نارنج/ کتاب جمکران ۶.در آمدی بر هنر مدرن(مشترک با دکتر محمد رجبی)/ نشر شهید کاظمی

آزادی از جنس آمریکایی یعنی حتی از یک ویدیو با تصویر پاسداران و همچنین لوگوی سپاه هم بترسی و آنرا #سانسور کنی. #اینستاگرام پست مربوط به روز سپاه را حذف کرد #آزادی_بیان

test Twitter Media - آزادی از جنس آمریکایی یعنی حتی از یک ویدیو با تصویر پاسداران و همچنین لوگوی سپاه هم بترسی و آنرا #سانسور کنی.
#اینستاگرام پست مربوط به روز سپاه را حذف کرد
#آزادی_بیان https://t.co/79FIXQc1Ko

جشنواره جهانی فیلم فجر، پل ارتباط سینمای ایران با سینمای جهان است. با حدود ۲۵۰ میهمان و برنامه‌های متنوع، فرصت تبادل تجربه، دانش، بازار و فناوری سینمایی. با توطئه‌ها و تحریم‌ها، نتوانستند این پل را واژگون کنند. سینمای ایران, تحریم‌پذیر نیست.

مادری مانند معلمی شغلی بسیار ارزشمندتر از هر کسب و کار دیگری است،‌ چون مستقیما به تربیت انسان می‌پردازد. ترجیح مادری بر معلمی هم معلوم است،‌چرا که معلم دست‌یار مادر و توضیح‌دهنده تعلیمات حکیمانه مادر است. مدرسه مکمل خانه است و تغییر چندانی در تربیت خانوادگی نمی‌تواند ایجاد کند.

ایران را اینچنین سرای مهر میخواهیم twitter.com/sahandiranmehr…

ای نوح! با کشتی بیا،بنگر که طغیان تا کجا؟ عالم سراسر غرقه در، امواج طوفان تا کجا؟ طوفان ظلم ظالمان، گسترده دامان تا کجا؟ ای آفتاب، ای آفتاب، از خلق پنهان تا به کی؟! نسل جوان سرخورده زین،وضع پریشان تا به کی؟!

test Twitter Media - ای نوح! با کشتی بیا،بنگر که طغیان تا کجا؟
عالم سراسر غرقه در، امواج طوفان تا کجا؟
طوفان ظلم ظالمان، گسترده دامان تا کجا؟

ای آفتاب، ای آفتاب، از خلق پنهان تا به کی؟!
نسل جوان سرخورده زین،وضع پریشان تا به کی؟! https://t.co/vfuCZSRtE6

اگر محبت همه مادران و پدران نسبت به فرزندانشان را جمع کنیم، به اندازه محبت حضرت ولی‌عصر (عج) نسبت به شیعیانش نمی‌شود؛ چون این محبت به سرچشمه‌ای نامتناهی متصل است. #اللهم_عجل_لولیک_الفرج

پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی با بیش از هفتاد اثر در #نمایشگاه_کتاب تهران حضور خواهد داشت. این آثار در غرفه انتشارات #سوره_مهر عرضه خواهد شد. برای دیدن فهرست به کانال مراجعه کنید. T.me/rcica

test Twitter Media - پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی با بیش از هفتاد اثر در #نمایشگاه_کتاب تهران حضور خواهد داشت.
این آثار در غرفه انتشارات #سوره_مهر عرضه خواهد شد.
برای دیدن فهرست به کانال مراجعه کنید.
https://t.co/woN4AnHm1U https://t.co/RtY5uPSLxO

تشدید عملیات در آب‌های آزاد css.ir/fa/content/113…تشدید_عملیات_در_آب‌های_آزاد

حسین‌زاده و پارسایی دو نماینده #مجلس هم‌صدا با سلطنت‌طلبان و ضدانقلاب به حضور و کمک #حشدالشعبی به #سیلزدگان اعتراض کرده‌اند! این دو یا خائن و یا فاقد فهم سیاسی هستند که قبل از اقدام وزارت کشور و شورای نگهبان در رد صلاحیتشان، #فراکسیون_امید باید این ننگ را از دامان خود پاک کند!

قطار حومه ای مصوب سال ۸۵، در #دولت دوم احمدی نژاد به مترو تغییر یافته و به شرکت مترو تهران واگذار شد. شرکت مترو تهران پروژه مذکور را در ورامین، قرچک، پیشوا و بعدها در گرمسار با سرعت شروع کرد. این پروژه در دولت #روحانی متوقف شد. #رشته_توییت

بالن پلدختر را بادکنک خواندند، گفتند وزیر در پلدختر به هتل رفته؛ سپس گفتند کار را رها کرد و رفت خارج و در آخرهم دروغ اجرای۲۰۳۰! داستان تخریب‌ها که ادامه دارد (سوژه‌ها تکراری نشده؟) اما بدانند از #حق‌الناس⁩ و پیگیری دستکاری نظر مردم کوتاه نمی‌آییم. شما جای من بودید، چه می‌کردید؟

برجام باوجود برخی نقیصه ها یک معامله ی برد-برد بود. اینجانب برخلاف برخی برداشت ها از توییتم در ضرورت آن تشکیک نکردم. مقصود من این است که با نقض عهد طرف امریکایی و تعلل طرف های اروپایی حفظ برجام چه فایده ای برای ما دارد؟ این سؤال را رسما در مجلس از وزیر امور خارجه خواهم پرسید. twitter.com/majazestan/sta…

آقای میلاد منشی‌پور مدیرعامل #تپسی ضمن پذیرش مسئولیت لو رفتن اطلاعات برخی رانندگان؛ عذرخواهی کرد. twitter.com/MMonshipour/st…

باتوجه به اینکه فایده و آثار طرح تحریم اَپل (به تعبیر طراحان، آیفون) برایم روشن نیست باوجود اصرار یکی از طراحان آن را امضا نکردم.

خشم #براندازان از #ایرانیان! گویا نیوز: خیلی‌ها انگشت به دهان مانده و متعجبند که چرا #حکومت_اسلامی سرنگون نمی‌شود؟ هرچه نویسندگان و برنامه‌سازان سرنگونی طلب تلویزیونی بیشتر بر خواست خود پای می‌فشارند، انگار جامعه با آنها لج کرده و نسبت به این خواسته‌ها بی‌اعتنایی بیشتر می‌شود.

زندگی خلاصه می‌شود در نیازمندی و تلاش برای رفع نیازها، علاقمند شدن و تلاش برای رسیدن به علاقه‌ها؛ نیازها و علاقه‌هایی که بعضا برآورده نمی‌شوند. وقتی زندگی سخت می‌شود که انسان به نیازهایش شدیدا علاقه پیدا کند و یا علاقه‌های خودش را نیاز تلقی نماید. خدا دوست دارد راحت زندگی کنیم.

جمع زیادی از مردم خوب #خوزستان همچنان درگیر سیل هستند؛ از اپراتورها خواستم دریافت مطالبات خود در این شهرها را تا پایان اردیبهشت به تعویق بیاندازند وخدمات به‌هیچ وجه به دلیل بدهی قطع نشود. پیشنهاد دارم در صورت امکان سایر دستگاهها نیز برنامه ویژه‌ای برای آن مناطق در نظر بگیرند

1/همان‌گونه که به حکم عقل اطاعت از فرمانده واجب است، اطاعت از ولی فقیه نیز واجب است؛ سربازان باید از فرمانده اطاعت کنند؛ بله، ممکن است فرمانده نیز تصمیمی اشتباه بگیرد، اما این مسئله دلیل بر ترک اطاعت از فرمانده نیست؛ وگرنه تفرقه ایجاد می‌شود و قدرتی باقی نمی‌ماند. ۹۸/۱/۲۵

#بانک_مرکزی به شرکت کشت وصنعت #هفت_تپه ۵۰میلیون یورو ارز بانرخ دولتی پرداخت کرده سازمان خصوصی سازی سال ۹۴این شرکت را با ۲۴۰۰۰ هکتار زمین مرغوب با پیش پرداخت ۶میلیارد تومانی به ۲جوان ۲۸ و ۳۱ساله واگذار کرد که یکی در زندان است و دیگری متواری و تعداد کثیری از #کارگرانی که متضررشدند

test Twitter Media - #بانک_مرکزی به شرکت کشت وصنعت #هفت_تپه ۵۰میلیون یورو ارز بانرخ دولتی پرداخت کرده

سازمان خصوصی سازی سال ۹۴این شرکت را با ۲۴۰۰۰ هکتار زمین مرغوب با پیش پرداخت ۶میلیارد تومانی به ۲جوان ۲۸ و ۳۱ساله واگذار کرد که یکی در زندان است و دیگری متواری و تعداد کثیری از #کارگرانی که متضررشدند https://t.co/m663mXBel1
test Twitter Media - #بانک_مرکزی به شرکت کشت وصنعت #هفت_تپه ۵۰میلیون یورو ارز بانرخ دولتی پرداخت کرده

سازمان خصوصی سازی سال ۹۴این شرکت را با ۲۴۰۰۰ هکتار زمین مرغوب با پیش پرداخت ۶میلیارد تومانی به ۲جوان ۲۸ و ۳۱ساله واگذار کرد که یکی در زندان است و دیگری متواری و تعداد کثیری از #کارگرانی که متضررشدند https://t.co/m663mXBel1

تعارض واقعیت‌ بازار #نفت با‌ استراتژی #ترامپ پایگاه آمریکایی axios: آمریکا نمیتواند خریداران را قانع کند که از #ایران نفت نخرند، زیرا برخی از آنها به شدت به نفت ایران وابسته‌اند و تحریم همه مشتریان ایران هم ممکن نیست. ادامه #تحریم نفت ایران موجب افزایش شدید قیمت نفت می‌شود.

اشتباهات مدیریتی گذشته‌ام در صفحه جدید "خمیازه" در اینستاگرام منتشر می شود. ای کاش به روح توصیه رهبری در مورد فیلم سینمایی #آدم_برفی عمل می کردم و به دلایل نظارتی جلوی اکران آن را نمی‌گرفتم. فیلم خوش ساخت و پر پیامی بود. #اشتباهات_مدیریتی_من 👇👇 instagram.com/khamyazeh.ez?u…

test Twitter Media - اشتباهات مدیریتی گذشته‌ام در صفحه جدید "خمیازه" در اینستاگرام منتشر می شود.
 ای کاش به روح توصیه رهبری در مورد فیلم سینمایی #آدم_برفی عمل می کردم و به دلایل نظارتی جلوی اکران آن را نمی‌گرفتم. فیلم خوش ساخت و پر پیامی بود.
 #اشتباهات_مدیریتی_من

👇👇

https://t.co/b5cr7YoP6o https://t.co/CRUoH2NJTR

برخلاف این ادعا که #ضرغامی و #رحیم_پور ازطرف د.رهبری ازشرکت درجلسات ش.ع مجازی وانقلاب فرهنگی منع شدند، #فیلترینگ_نوظهور_روحانی، باتذکر رهبرانقلاب شکسته شده وجلسات شورا حتما باید بادعوت ازتمام اعضای حقوقی وحقیقی تشکیل شود. امام خمینی: ولایت فقیه جلو #دیکتاتوری رئیس جمهور را میگیرد

همانگونه که هفته پیش گفته بودم، ديروز نیز ٢ هزار و ۱۵۰ ميليارد تومان با استفاده از ظرفيت قانون #بودجه٩٧ برای ردیف‌های آموزش و پرورش (#مطالبات_فرهنگيان)، دانشگاه‌ها، ورزش و جوانان، بهداشت و درمان و ساير دستگاه‌ها پرداخت شد. twitter.com/MB_Nobakht/sta…

نباید خاطره تلخ سیل سال۹۵ از عدم پرداخت خسارات در ذهن مردم باقی بماند. امیدواریم با پیگیری که انجام شده به زودی شاهد پرداخت خسارت‌ها باشیم و تایید و تاکید آن از سوی مقام معظم رهبری انجام شده است. ⁧#سیل_خوزستان

بی بی سی نفرت پراکنی می کند. twitter.com/sedaghat_hr/st…

کی می‌شود به صورت ماهت نظر کنم؟ دل را ز نور تو، رشک قمر کنم؟ عمری در انتظار نشستم، چه می‌شود از کوچه وصال تو، روزی گذر کنم؟ در حسرت وصال تو جانم به لب رسید کی می‌شود به جانب کویت سفر کنم؟ ملتجی #اللهم_عجل_لولیک_الفرج

test Twitter Media - کی می‌شود به صورت ماهت نظر کنم؟
دل را ز نور تو، رشک قمر کنم؟

عمری در انتظار نشستم، چه می‌شود
از کوچه وصال تو، روزی گذر کنم؟

در حسرت وصال تو جانم به لب رسید
کی می‌شود به جانب کویت سفر کنم؟

ملتجی
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج https://t.co/x9VM4Ps6B5

#تپسی در بیانیه‌ای حمله به یکی از سرورهایش را تایید کرده و بدون عذرخواهی، مشکلات را گردن #تحریم‌ها انداخته و گفته دسترسی به اطلاعات مسافران صورت نگرفته و فاکتورهای ۶۰۰۰۰راننده در سال ۹۵و ۹۶مورد حمله قرار گرفته تعداد رانندگان #تپسی ۷۵۰هزار نفر و عدد ۶/۷ میلیون هم تعداد رکورد بوده twitter.com/yasharsoltani/…

در ماجرای #سیل مفروضات برنامه ریزی کشور بر مبنای خشکسالی بود که منجر به این میزان خسارت شد. برنامه ریزان هیچ حرفی از #ترسالی نمی زدند و این یعنی نظام برنامه ریزی کشور #اصلاحات اساسی می خواهد

بی بی سی:”اینترنت می‌تواند منبع خوبی برای #کودکان باشد اما پتانسیل این را هم دارد که به #غرب_وحشی تبدیل شود. برای همین نباید فکر کنیم که کودکان نیازی به نظارت و راهنمایی در #فضای_مجازی ندارند” اگر #اروپا در آینده از گذشته( دوره استعمار و جنگ جهانی) و حال وحشی‌تر شود چه می‌شود!!

test Twitter Media - بی بی سی:”اینترنت می‌تواند منبع خوبی برای #کودکان باشد اما پتانسیل این را هم دارد که به #غرب_وحشی تبدیل شود. برای همین نباید فکر کنیم که کودکان نیازی به نظارت و راهنمایی در #فضای_مجازی ندارند”

اگر #اروپا در آینده از گذشته( دوره استعمار و جنگ جهانی) و حال وحشی‌تر شود چه می‌شود!! https://t.co/Zv9nVKMF2F

همه ما زنان و مردان ایرانی تلاش کنیم تا در مجلس اینده شایستگان بیشتری به مجلس راه پیدا کنند. افزایش تعداد زنان نماینده در مجلس میتواند به افزایش انسجام و اعتماد عمومی بیانجامد. twitter.com/dr_samani/stat…

عمل ضد آزادی بیان #اینستاگرام و حمایت یک طرفه او از ضدانقلاب،وظیفه سنگین مسئولینی که تاکنون زیرساختهای لازم برای راه اندازی و توسعه سکوهای داخلی را به انجام نرسانده اند سنگین تر میکند که مطالبات مردمی را نادیده گرفتن سخت اشتباه است وخود آنان هم روزی حذف خواهند شد.

کانال تلگرامی قبلی خمیازه، در اینستاگرام فعال شد. آقا ابوالفضل ( نوه ام) صاحب خمیازه به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست و صرفاً اخبار خودش و پدربزرگ محترمش! را منتشر می کند. instagram.com/khamyazeh.ez?u…

test Twitter Media - کانال تلگرامی قبلی خمیازه، در اینستاگرام فعال شد.
 آقا ابوالفضل ( نوه ام) صاحب خمیازه به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست و صرفاً اخبار خودش و پدربزرگ محترمش! را منتشر می کند.

https://t.co/2vxd0N9eX8 https://t.co/EZSvavVjOv

#تپسی در مورد درز اطلاعات ۶میلیون و ۷۰۰ هزار راننده این شرکت چرا سکوت کرده است؟ در صورت عدم پاسخگویی و شفافیت #تپسی در مورد این #حفره_امنیتی و عدم برخورد مناسب مسئولان؛ پیشنهاد میکنم خود شهروندان تصمیم درست را در مورد بگیرند. twitter.com/azarijahromi/s…

آمریکا با ابراز قدرت می‌کوشد شیوخ عرب را وارد کارزار علیه ایران کند اما در عمل عاجز از حمایت آنهاست! رابرت بائر کارشناس ارشد سازمان سیا: ایران میتواند ظرف چند ساعت صادرات نفت منطقه را متوقف کند؛هیچ راهی برای محافظت از کشورهای حوزه خلیج فارس دربرابر موشک های ایران نداریم.

test Twitter Media - آمریکا با ابراز قدرت می‌کوشد شیوخ عرب را وارد کارزار علیه ایران کند اما 
در عمل عاجز از حمایت آنهاست!

رابرت بائر کارشناس ارشد سازمان سیا: ایران میتواند ظرف چند ساعت صادرات نفت منطقه را متوقف کند؛هیچ راهی برای محافظت از کشورهای حوزه خلیج فارس دربرابر موشک های ایران نداریم. https://t.co/J2vrvl8MmT
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است